Genel

Orgazm Olamıyorum! Orgazm Olma Yöntemleri

Hanımların cinsel yaşantılarındaki en büyük sorunlardan biri olan orgazm olamama problemleri günümüzde sıkça duyulmaktadır. Orgazm olamıyorum diyen birçok bayan bu konuda çetin bir savaşa girerek uzmanlardan destek almaktadırlar. Peki, nasıl sonuca ulaşılır veya neden bayanlarda boşalma problemleri var?

Bu sorun genellikle partnerin yetersizliği veya sadece bencillik yapmasından dolayı kaynaklanmakla birlikte aynı zamanda da bayanda oluşan rahatsızlıklardan dolayı da kaynaklanabilmektedir. Birçok bayanın dile getirdiği olay ise “mastürbasyon yöntemleri ile orgazm olabiliyorum ama partnerimle ilişkiye girdiğim zaman olmuyor” cümlesidir.

Bu ve bu gibi durumlarda ilk olarak hanımların yapması gereken açık sözlülükle bu durumu partnerlerine bildirmeleri ve onlarla konuşmalarıdır. Hedefe ulaşmanın yöntemlerinin 1. Sırasında ön sevişme ve akabindeki cinsel birleşimdir. Bayanlar erkeklere nazaran % 85 oranında daha geç boşalmaktadır ve bu nedenle erkeğin, bayanın orgazm olmasını beklemesi gerekir.

Partner Desteği İle Orgazm Olma

Şayet erkeğin geç boşalması sağlanamıyor ise, günümüzde erkeklerin kullandığı geciktirici sprey ve hap olarak destek ürünleri takviyesi yapılabilir. Oldukça yaygın olarak kullanılan takviye ürünler sayesinde hanımlar sonuca ulaşabilir.

Hanımların ekstra destek olarak kullanacağı birçok uyarıcı ve orgazm sağlayıcı ürünlerde kullanılabilmektedir. Bunlar bayan azdırıcı damla, hap ve krem olmakla birlikte aynı zamanda da klitoris uyarıcı titreşim halkaları ve orgazm jelleri gibi ürünler ile rahatlıkla amaçlarına ulaşabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir