Genel

Erken Boşalma Ne Sıklıkla Görülür?

Erken boşalma problemi erkeklerde fazlasıyla sık görülebilen bir problemdir. Kadınlarda ise erken boşalma problemi fazla sık görülmez. Erken boşalma bu yüzden erkekler ile özdeşleşmiş bir problemdir. Eğer erken boşalma probleminin ne olduğu ile ilgili herhangi bir bilginiz var ise bu iki kelime söylendiğinde direkt olarak aklınıza erkek profili gelecektir. Bu nedenle bu problem erkekler ile daha fazla özdeşleşmiş bir problemdir.

Cinsel aktivitelerde erken boşalma genel olarak cinsel aktivite esnasında ortaya çıkar. Fakat cinsel birleşmeden önce de bu problem ortaya çıkabilir. Bu problem kendi arasında seviyelere ayrılmıştır. Çok erken ve erken boşalma olmak üzere 2 bölümde incelenebilir. Çok erken boşalma cinsel aktiviteden önce oluşan boşalmalara örnek gösterilebilir iken erken boşalma ise ilişki esnasında başlangıçtan itibaren 5 dk içerisinde belirir. 5 dk sonrası ise normal boşalma olarak gösterilebilir.

Erken boşalma gibi problemlere karşı geciktirici ürünleri kullanabilirsiniz. Sitemizde satılan eros geciktirici krem de bir geciktirici üründür. Adlarından da anlaşılabilecekleri üzere geciktirici ürünler cinsel sorunlardan biri olan erken boşalma problemini gidermek amacı ile üretilen ürünlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir